Rok założenia firmy 1970 jurek59@onet.eu
tel: +48 33 875 28 73
kom. +48 699 912 850
zobacz pełną ofertę
Strona główna > Aktualności

Magdalena i Kacper

Magdalena i Kacper zawarli związek małżeński  w kościele parafialnym w Roczynach. Po ślubie Para Młoda udała się do Dworku Mikołaj w Wadowicach, gdzie gości weselnych bawił DJ Dami z Bielska Białej.

 

(więcej…)

Weronika i Marek

Weronika i Marek zawarli związek małżeński w kościele parafialnym w Rudniku. Po ślubie Para Młoda udała się do Domu Weselnego w Baczynie gdzie gości weselnych bawił zespół ,, Gibky ” z Myślenic.

(więcej…)

Ślub Joanny i Marka

Joanna i Marek zawarli związek małżeński w pierwszą sobotę lutego. Ta piękna uroczystość odbyła się w kościele parafialnym w Międzybrodziu Bialskim. Przyjęcie weselne na które państwo młodzi zaprosili gości było zorganizowane w sali Widowiskowej w Porąbce. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Songo and Zuza. Dodatkową atrakcją wesela były zabawy zorganizowane przez gości weselnych. Wszyscy bawili się do białego rana.

 

(więcej…)

Ślub Laury i Sławomira

W pięknym i słonecznym dniu Laura i Sławomir zawarli związek małżeński . Uroczystość odbyła się w kościele św. Stanisława w Andrychowie. Na przyjęcie weselne goście zostali zaproszeni do Oberży Czarny Groń. Wszystkich bawił zespół Karat-Band z Polanki Wielkiej. Zabawa trwała do białego rana.

 

(więcej…)

Święto Trzech Króli w Wadowicach

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką oraz wicepremier Beatą Szydło wzięli udział w orszaku Trzech Króli w Wadowicach. Uroczystość zainaugurowała msza św. w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła, którą odprawił J.E. ks. biskup Damian Muskus. Po mszy świętej wszyscy przeszli na wadowicki rynek. Para prezydencka złożyła kwiaty pod znajdującym się tam pomnikiem papieża Jana Pawła II. Potem odbyło się wspólne kolędowanie.

 

(więcej…)

Ślub Ilony i Bartłomieja

Ilona i Bartek zawarli związek małżeński 25.08.2018 roku w Bazylice ONMP w Wadowicach. Po ślubie Para Młoda udała się do restauracji Old Joker w Jaroszowicach. Gości weselnych bawił zespół SAX PISTOLS, którego atrybutem był wspaniały kontrabas.

 

(więcej…)

Joanna i Mike

Ceremonia ślubna odbyła się 07.04.2018 roku w kościele św. Stanisława w Andrychowie. Uroczystość uświetniła grupa gości z Nigerii-państwa z którego pochodzi Pan Młody. Po ślubie została ochrzczona córka Pary Młodej której nadano imię Oliwia. Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji Adria. Gości zabawiał DJ GREG z Bielska Białej.

 

(więcej…)

Bal Studniówkowy uczniów szkoły im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach.

20 stycznia 2018 roku w lokalu ŁYSOŃ PARKHOTEL w Inwałdzie odbył się uroczysty Bal Studniówkowy uczniów klas maturalnych szkoły CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR I Technikum Nr 2 z Wadowic. Gości bawił Zespół Muzyczny Tequila. Po tradycyjnych przemówieniach zatańczono aż cztery polonezy. Zabawa trwała do białego rana. Poniżej przedstawiamy pilotażowe zdjęcia z tej uroczystości.

 

(więcej…)