firma z 45-letnią tradycją jurek59@onet.eu
tel: +48 33 875 28 73
kom. +48 699 912 850
zobacz pełną ofertę
Strona główna > Aktualności

Święto Trzech Króli w Wadowicach

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką oraz wicepremier Beatą Szydło wzięli udział w orszaku Trzech Króli w Wadowicach. Uroczystość zainaugurowała msza św. w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła, którą odprawił J.E. ks. biskup Damian Muskus. Po mszy świętej wszyscy przeszli na wadowicki rynek. Para prezydencka złożyła kwiaty pod znajdującym się tam pomnikiem papieża Jana Pawła II. Potem odbyło się wspólne kolędowanie.

 

(więcej…)

Ślub Ilony i Bartłomieja

Ilona i Bartek zawarli związek małżeński 25.08.2018 roku w Bazylice ONMP w Wadowicach. Po ślubie Para Młoda udała się do restauracji Old Joker w Jaroszowicach. Gości weselnych bawił zespół SAX PISTOLS, którego atrybutem był wspaniały kontrabas.

 

(więcej…)

Joanna i Mike

Ceremonia ślubna odbyła się 07.04.2018 roku w kościele św. Stanisława w Andrychowie. Uroczystość uświetniła grupa gości z Nigerii-państwa z którego pochodzi Pan Młody. Po ślubie została ochrzczona córka Pary Młodej której nadano imię Oliwia. Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji Adria. Gości zabawiał DJ GREG z Bielska Białej.

 

(więcej…)

Bal Studniówkowy uczniów szkoły im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach.

20 stycznia 2018 roku w lokalu ŁYSOŃ PARKHOTEL w Inwałdzie odbył się uroczysty Bal Studniówkowy uczniów klas maturalnych szkoły CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR I Technikum Nr 2 z Wadowic. Gości bawił Zespół Muzyczny Tequila. Po tradycyjnych przemówieniach zatańczono aż cztery polonezy. Zabawa trwała do białego rana. Poniżej przedstawiamy pilotażowe zdjęcia z tej uroczystości.

 

(więcej…)

Sesja fotograficzna Rafała i Gabrieli w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.

Zdjęcia były wykonywane pod nadzorem pracownika muzeum w najpiękniejszych miejscach, a były to : Westybul, Galeria Lustrzana, Sala Lustrzana, Salon Wielki, Biblioteka i Salon Zielony. Zdjęcia mogły być robione tylko bez użycia lampy błyskowej. Aura nikogo nie rozpieszczała ale Parze Młodej i tak dopisywał humor.

 

(więcej…)

Ślub Angeliki i Bogdana

Angelika i Bogdan zawarli związek małżeński 28.10.2017 roku w kościele parafialnym w Witanowicach. Po ślubie Para Młoda udała się do domu weselnego ,,Chlebiccy” w Spytkowicach gdzie gości weselnych bawiła orkiestra ,,FIGARO” z Choczni. Po uroczystym obiedzie na salę weselną wjechał wielki tort. Wszyscy doskonale się bawili na dużej i wygodnej sali.

 

(więcej…)

Gabriela i Rafał

Gabriela z Rafałem pracują i mieszkają w Anglii. Ich ślub odbył się w Polsce 21.10.2017 roku w Stanisławiu Górnym. Parze Młodej dopisywał humor. Do ślubu jechali samochodem z minionej epoki. Wesele odbyło się w przepięknej restauracji Arkadia. Gości bawiła orkiestra Sampl z Krakowa, która organizowała wiele zabaw. Dużo gości przybyło na tę uroczystość z północnej części Polski.

 

(więcej…)

Ślub Natalii i Mateusza

W słoneczny dzień 14.08.2017 Natalia i Mateusz wzięli ślub. Pani Młoda-piękna, niebieskooka blondynka, zadbała o rosyjski akcent uroczystości, oddając cześć swoim korzeniom. Pan Młody to prawdziwy romantyk i przed wyjściem z domu zagrał na pianinie dla swoich rodziców i dziadków ulubiony utwór pt. ,, Dla Elizy ” Ludwika van Beethovena. Ślub odbył się w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Udzielił go ksiądz z rodziny Panny Młodej i wszystkim uczestnikom uroczystości zakręciła się łezka w oku. Wesele miało miejsce w wytwornym lokalu ,,Limanova Hotel”, gdzie profesjonalna obsługa kelnerska raczyła wszystkich wspaniałą kuchnią. Gości weselnych bawił wodzirej. Hotel oprócz noclegów zapewniał na drugi dzień śniadanie oraz SPA. Oprócz oczepin uwagę wszystkich gości zwrócił taniec Pana Młodego z Teściową.

 

(więcej…)